Cablu UTP, FTP

Ordonare dupa:
Patch cable 2m cablu UTP categoria 5 flexibil 2 metri TED500710
Patch cable 2m cablu UTP categoria 5 flexibil 2 metri TED500710 | TED ELECTRIC
Patch cable 2m cablu UTP categoria 5 flexibil 2 metri TED500710
In stoc
5 lei
Cablu VGA calculator - monitor VGA tata la VGA tata 15 pini 1,5 metri
Cablu VGA calculator - monitor VGA tata la VGA tata 15 pini 1,5 metri | TED ELECTRIC
Cablu VGA calculator - monitor VGA tata la VGA tata 15 pini 1,5 metri
In stoc furnizor
9 lei
Cablu HDMI tata la HDMI tata mufe aurite 1,5 metri TED283614 HDMI-1,5m
Cablu HDMI tata la HDMI tata mufe aurite 1,5 metri TED283614 HDMI-1,5m | TED ELECTRIC
Cablul HDMI poate fi utilizat pentru diferite tipuri de dispozitive cu port HDMI: calculatoare, laptop-uri, televizoare, proiectoare, monitoare, etc. Calitatea superioara a materialului asigura acuratetea semnalului pe distante mari, minimizand distorsiunile.
In stoc
10 lei
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 10 metri TED Electric
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 10 metri TED Electric | TED ELECTRIC
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 10 metri TED Electric
In stoc
10 lei
Cablu HDMI tata la HDMI tata mufe aurite 3 metri TED284826 HDMI-3m
Cablu HDMI tata la HDMI tata mufe aurite 3 metri TED284826 HDMI-3m | TED ELECTRIC
Cablul HDMI poate fi utilizat pentru diferite tipuri de dispozitive cu port HDMI: calculatoare, laptop-uri, televizoare, proiectoare, monitoare, etc. Calitatea superioara a materialului asigura acuratetea semnalului pe distante mari, minimizand distorsiunile.
In stoc
12 lei
Cablul A+ High-Speed HDMI-3, lungime 3 metri
Cablul A+ High-Speed HDMI-3, lungime 3 metri | OEM
Cablul A+ High-Speed HDMI care poate fi utilizat pentru diferite tipuri de dispozitive cu port HDMI. - sisteme supraveghere - calculatoare, laptop-uri - televizoare, monitoare, etc. - Mufa HDMI 2x HDMI tata, tip A (19-pini, Single Link) - Lungime cablu…
Stoc limitat (6 buc)
13 lei
Cablu HDMI tata la HDMI tata mufe aurite 5 metri HDMI-5m TED288404
Cablu HDMI tata la HDMI tata mufe aurite 5 metri HDMI-5m TED288404 | TED ELECTRIC
Cablul HDMI poate fi utilizat pentru diferite tipuri de dispozitive cu port HDMI: calculatoare, laptop-uri, televizoare, proiectoare, monitoare, etc. Calitatea superioara a materialului asigura acuratetea semnalului pe distante mari, minimizand distorsiunile.
In stoc
19 lei
Cablu cupru FTP fara sufa CAT5E albastru AWG24 Nextra 10m
Cablu cupru FTP fara sufa CAT5E albastru AWG24 Nextra 10m | Nextra
Cablu cupru FTP fara sufa. Pret per 10 metri. Cablul se livreaza in bucata intreaga, NU se taie. Daca comandati 3x 10 metri adica 30 de metri se va livra o rola intreaga de 30 de metri.
In stoc
20 lei
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 20 metri TED Electric
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 20 metri TED Electric | TED ELECTRIC
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 20 metri TED Electric
In stoc
20 lei
Decapator universal pentru cablu - CAP SYSTEM
Decapator universal pentru cablu - CAP SYSTEM | OEM
Specificatii CAP-SPC: Material: ABS gri inchis si portocaliu cu lame din OTEL Ambalare: 1 buc. Certificate: CE – RoHS Tara de provenienta: Italia
In stoc furnizor
20 lei
Cleste economic pentru sertizat conectori de tip CAP SYSTEM
Cleste economic pentru sertizat conectori de tip CAP SYSTEM | OEM
Specificatii CAP-PICAP: Material: Negru Nylon 66 + 50% fibra de sticla (rezistenta mecanica crescuta) Greutate: 64 g Certificate: CE – RoHS
In stoc furnizor
21 lei
Cablu cupru FTP cu sufa CAT5E Nextra 10m
Cablu cupru FTP cu sufa CAT5E Nextra 10m | Nextra
Cablu cupru FTP cu sufa. Pret pe 10 m. Se livreaza in bucata intreaga, in functie de cantitatea comandata.
In stoc
22 lei
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 30 metri TED Electric TED286400
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 30 metri TED Electric TED286400 | TED ELECTRIC
Cablu UTP categoria 5 flexibil (patch) 30 metri TED Electric TED286400
In stoc
23 lei
Cablu HDMI tata la HDMI tata mufe aurite 10 metri TED288411 HDMI-10m
Cablu HDMI tata la HDMI tata mufe aurite 10 metri TED288411 HDMI-10m | TED ELECTRIC
Cablul HDMI poate fi utilizat pentru diferite tipuri de dispozitive cu port HDMI: calculatoare, laptop-uri, televizoare, proiectoare, monitoare, etc. Calitatea superioara a materialului asigura acuratetea semnalului pe distante mari, minimizand distorsiunile.
In stoc
31 lei
Cablu cupru FTP cu sufa + alimentare 2x0.75 CAT5E 24 AWG Teletronic 10ml
Cablu cupru FTP cu sufa + alimentare 2x0.75 CAT5E 24 AWG Teletronic 10ml | TELETRONIC GERMANY
Pret pe 10 ml. Cablul nu se taie in bucati de 10 metri ci se livreaza intreg. Daca comandati de exemplu 20 sau 30 de metri atunci o sa primiti colac intreg. 8 fire x 0,52 mm grosime cupru masiv fiecare fir. Cablul de alimentare este cupru masiv litat.…
In stoc furnizor
40 lei
Cablul HDMI tata la HDMI tata High-Speed HDMI-15, lungime 15 metri TED288428
Cablul HDMI tata la HDMI tata High-Speed HDMI-15, lungime 15 metri TED288428 | OEM
Cablul A+ High-Speed HDMI care poate fi utilizat pentru diferite tipuri de dispozitive cu port HDMI. - sisteme supraveghere - calculatoare, laptop-uri - televizoare, monitoare, etc. - Mufa HDMI 2x HDMI tata, tip A (19-pini, Single Link) - Lungime cablu…
Promotie
-24 lei
In stoc
74 lei
50 lei
Cablu VGA calculator - monitor VGA tata la VGA tata 15 pini 15 metri TED500659
Cablu VGA calculator - monitor VGA tata la VGA tata 15 pini 15 metri TED500659 | TED ELECTRIC
Cablu calculator - monitor VGA tata la VGA tata 15 pini 15 metri + ferita bobina antiparazit Cable-177/15 TED500659
Promotie
-45 lei
In stoc
109 lei
64 lei
Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 TX1550nm/ 1.25G
Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 TX1550nm/ 1.25G | Hikvision
Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 TX1550nm/ 1.25G, RX1310nm/1.25G,LC, single mode and single fiber, 20km,0~70℃,SFP
In stoc furnizor
121 lei
Cablu coaxial RG6 SAT 75 Ohm Emtex CX6SATEMT
Cablu coaxial RG6 SAT 75 Ohm Emtex CX6SATEMT | EMTEX
CABLU COAXIAL RG6 SAT - 75 OHM / EMTEX lungime: 100 ml
In stoc
139 lei
Cablu coaxial cu ALIMENTARE 75 ohm RG6 CCS + 2 fire CCA x 0,75 mm alb TED Electric rola 100 metri
Cablu coaxial cu ALIMENTARE 75 ohm RG6 CCS + 2 fire CCA x 0,75 mm alb TED Electric rola 100 metri | TED ELECTRIC
Cablu coaxial cu ALIMENTARE 75 ohm RG6 CCS + 2 fire CCA x 0,75 mm, alb, rola 100 metri. Conductor: 1.02mm CCS Izolatie: 4.5mm PE Folie Ecranare: CCA Tresa: 3 x 10 x 0.12mm CCA Manta: PVC Alimentare: 2x 0.75mm CCA Impedanta: 75 Ohmi Raza minima de indoire:…
In stoc
149 lei
Modul SFP-1.25G-20-1310, single mode and single fiber
Modul SFP-1.25G-20-1310, single mode and single fiber | Hikvision
Modul SFP-1.25G-20-1310, single mode and single fiber,20km,0~70℃,SFP
In stoc furnizor
149 lei
Rola 100 ml cablu coaxial DIGI-SAT 3000, 75 Ohm, PVC alb XC1608901-
Rola 100 ml cablu coaxial DIGI-SAT 3000, 75 Ohm, PVC alb XC1608901- | SCHRACK
Diametru 6,60mm Masă netă 0,05kg. Temperatura minimă a mediului ambiant -5°C Temperatura maximă a mediului ambiant 70°C Euroclasă conform EN50575 Eca Produs cablu Diametru 6,60mm Manta PVC Lungime / împachetare colac de 100m
In stoc furnizor
153 lei
Cablu video si alimentare PNI CCTV-B 100M pentru camera de supraveghere Rola 100m
Cablu video si alimentare PNI CCTV-B 100M pentru camera de supraveghere Rola 100m | PNI
Cablu video si alimentare pentru camera de supraveghere. Cablul CCTV de la PNI este compus dintr-un cablu coaxial cu un conductor din Cupru de 0.65 mmp, pentru transmisia semnalului video analogic, si 2 fire, formate din cate 13 conductoare de 0.16 mmp,…
In stoc
165 lei
1 2 3 >  Ultimele
De ce Supraveghere-si-Securitate.ro?
Livrare GratuitaPentru comenzi de minim 500 lei
Retur in 30 zileVezi detalii
Deschidere coletla livrare (optional)